ISSN přiděleno !

České národní středisko ISSN vyhovělo žádosti redakce o registraci Včelařských novin mezi periodické publikace.

Znamená to, že od dnešního dne jsou Včelařské noviny oficiálně uznané jako on-line časopis a to je skvělá zpráva! Je to ale samozřejmě i závazek pro redakci, aby se stále zlepšovala a přinášela vám, čtenářům, užitečné a aktuální informace o včelařské problematice.

Systém ISSN (International Standard Serial Numbering) celosvětově registruje pokračující zdroje (dříve seriálové publikace) - noviny, časopisy, edice odborných a vědeckých knih ap., shromažďuje informace nezbytné pro jejich identifikaci a bibliografickou kontrolu, zpřístupňuje tyto soubory a poskytuje další služby. Základním údajem systému ISSN je mezinárodní standardní číslo seriálové publikace ISSN, které jednoznačně identifikuje název publikace.

Výkonným orgánem tohoto systému v ČR je České národní středisko ISSN (ČNS ISSN), které přiděluje čísla ISSN (Přidělení ISSN tištěným pokračujícím zdrojům, Přidělení ISSN on-line pokračujícím zdrojům) a zpracovává záznamy o pokračujích zdrojích (seriálových publikací) vycházejících na území ČR.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů