Hledáme spolupracovníky

Hledáme nové autory článků, redaktory, spolupracovníky.

Pokud si myslíte, že byste mohli něco napsat pro Včelařské noviny, nenechávejte si to pro sebe. Byli bychom rádi, kdyby se nám ozvali další autoři článků, kteří mají co říci ostatním. Třeba máte nějaký nápad nebo zlepšovák, nebo jste přišli na zajímavý poznatek ze života včel či čmeláků. A i když si myslíte, že to nemá smysl, právě naopak! Podělte se se svými zkušenostmi s ostaními a sledujte reakce čtenářů. Nemusíte být zrovna včelařský odborník. Nebo případně pokud máte ve svém okolí někoho takového, zkuste jej oslovit, aby nám své zkušenosti sdělil.

Chtěli bychom, aby Včelařské noviny byly celorepublikovým internetovým médiem a proto uvítáme, ozvou-li se nám například z jednotlivých organizací, co mají právě za akce, jaké chystají besedy a přednášky. Nemůžeme být zatím u všeho, co se v naší republice děje a proto vyzýváme ty, kteří jsou ochotni se podělit o informace, aby se s námi spojili a spolupracovali s námi.

Vždycky mě mrzí, když si přečtu informace o nějaké akci nebo výstavě a pod. v časopise Včelařství, že o tom nevíme. Pokud takovou akci připravujete nebo pořádáte, byli bychom rádi (a myslím, že i naši čtenáři), kdyby jste nám o tom také napsali.

Bohužel nejsme výděleční a proto nemůžeme případné autory motivovat. Ale věříme, že vás to neodradí a něco nám občas zašlete ke zveřejnění.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů