1. výročí Včelařských novin

Ano, je to tak! Rok s rokem se sešel a v sobotu 10.7.2004 tomu byl rok, co Včelařské noviny spatřily světlo světa.

Od založení těchto stránek se změnila celá řada věcí. Od umístění stránek (již jsou na třetím místě), přes zaregistrování ISSN čísla (elektronický časopis) až k podstatné změně - vlastní doméně vcelarskenoviny.cz .

Vlastní sránky Včelařských novin (VN) prošly také nejednou změnou. Postupně jsme se snažili přinášet nejrůznější služby, které vám mají usnadnit orientaci v oblasti včelařství na internetu i obecně. Máme v provozu včelařskou inzerci, kde můžete bezplatně zveřejnit svůj včelařský inzerát. Můžete také využít včelařský slovník pro překlad do angličtiny a němčiny. Pro orientaci ve světě internetu slouží seznam odkazů na ostatní webové stránky věnují se včelaření. Tento seznam se neustále vyvíjí a doplňuje a poskytne vám dobrý rozjezd při brouzdání po interentu.

Samozřejmě, že další nápady na zkvalitnění VM máme, jen je někdy horší je realizovat. Snažíme se, abychom vám přinášeli stále něco nového a tak bychom uvítali, kdybyste nám občas pomohli s nějakým vaším příspěvkem.

Jistě jste si také všimli reklamy ve VN. Není to proto, abychom vás obtěžovali reklamou, ale je to z důvodů propagace VN na českém interentu. Princip je jednoduchý: je to výměnný systém reklamy, který funguje tak, že kolikrát se zobrazí cizí reklama ve VN, tolikrát se zobrazí reklama VN na ostatních serverech českého internetu. Doufáme, že vás tato reklama nebude otravovat a že i vaše návštěvy na stránkách VN přinesou zviditelnění VN na českém internetu.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů