Učitelé včelařství na serveru Spolužáci.cz - výzva i námět

Možná to víte, možná ne, ale na "českém" internetu s velkými úspěchy funguje server Spolužáci.cz (http://www.spoluzaci.cz), díky kterému opět komunikují a setkávají se lidé, kteří spolu prožili mnohdy několik let vedle sebe při studiích na základních, středních, vysokých a jiných školách.

Dnes po jeho několikaletém provozu je na serveru opravdu velmi velké množství škol členěných podle okresů, které vytvářeli první návštěvníci serveru, stejně tak jako vytvářeli jednotlivé třídy členěné do ročníků. Ten kdo na serveru založí třídu jako první se automaticky stává jejím správcem, volí heslo, respektive kontrolní otázku pro vstup ostatních spolužáků do třídy, díky čemuž je ošetřena bezpečnost osobních údajů jednotlivých spolužáků.

A protože bych se rád opět setkal se spolužáky z kurzu učitelů včelařství při ČSV, založil jsem na serveru Spolužáci.cz třídu spolužáků svého kurzu, tedy kurzu, který byl ukončen v roce 1998 a probíhal jeden rok. Najdete ji pod odkazem http://www.spoluzaci.cz/461468 a nebo vyhledáním v okrese Chrudim, obci Nasavrky, škole SOUz Nasavky + Rodinná škola. Pokud jste zrovna Vy, milý čtenáři, mým spolužákem, budu se na vás moc těšit. Pro vstup do třídy potřebujete heslo, které vám velmi rád sdělím, jakmile mě o něj požádáte na mé níže uvedené emailové adrese. Jistě vás napadne, že se mohou najít i tací, kteří by se chtěli do třídy pro legraci dostat neoprávněně a tak bych Vás chtěl požádat, abyste se mi v žádosti o heslo poněkud připomněli, označili se (třeba textovým popisem) na fotografii třídy a uvedli třeba to, jak si na mě vzpomínáte, neboť jsem byl nejen vaším spolužákem, ale zároveň jsem vám i přednášel za ÚV ČSV a nebo něco jiného, co bych si mohl pamatovat i já.

Možná, že stejně jako já cítíte, že vám v životě vadí neustálé opouštění těch, co jste poznali a bylo vám s nimi příjemně. Založte si také svou třídu, nebo zkuste na server jen tak nahlédnout, možná budete překvapeni, že už vaše třída je plná spolužáků, kteří Vás marně hledají. Jste-li učitelem včelařství a nechce-li se vám ztrácet čas a rozčilovat se na celorepublikových setkáních učitelů včelařství pořádaných sekretariátem ÚV ČSV, setkejte se se svými spolužáky třeba opět v Nasavrkách separé od ostatních učitelů, možná to bude mít větší efekt než setkání při populistických přednáškách našich nejvyšších.

Umístění čerpadla v nádobě
Foto "třídy"

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů