Tisková zpráva Medové Vánoce 2005 výzva včelařům

Včelí farma Lom, ve spolupráci s městem Litvínov, základní organizací Českého svazu včelařů a Ústecký krajem, pořádá i letos tradiční Medové Vánoce. Program v rámci Krušnohorských Vánoc v Litvínově bude probíhat ve Schole Humanitas v pátek 16. a sobotu 17. prosince 2005.

Dvoudenní akce je zaměřena na propagaci včelařství a včelích produktů a je určena laické i odborné veřejnosti. Páteční dopoledne i odpoledne bude jako tradičně věnováno exkurzím školních kolektivů, sobotní dopoledne je vyhrazeno včelařům profesionálním i hobby-včelařům a odpoledne a večer potom široké veřejnosti. O podrobném programu vás budeme včas informovat.

V současné době připravujeme program sobotního odborného semináře. Vyzýváme proto všechny profesionální včelaře a odborníky, kteří se problematikou včelařství zabývají, aby se do odborného bloku včas přihlásili. Prostor nabízíme také obchodníkům, zpracovatelům či výrobcům včelařských potřeb. Přijďte diskutovat se včelaři, podělit se o své zkušenosti, nasbírat nové informace.

Účast na odborném semináři již nyní přislíbil majitel včelařské farmy Jan Kolomý ze Starého Města, zpracovatel včelího vosku František Vašek z Boskovic a zástupce Ústeckého kraje, radní Vlastimil Doležal, který účastníky semináře seznámí s dotační politikou kraje pro zemědělce.

Kvůli organizačnímu zabezpečení akce, především přípravě propagačních materiálů a občerstvení, prosíme také všechny včelaře a další veřejnost, která se chce zúčastnit odborného semináře, o přihlášení. Regionální včelaři se pak mohou zapojit do soutěže o ?Med Mostecka?.

Vaše přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Včelí farma Lom, Petr Táborský, ČSA 184, 435 11 Lom. Další informace budeme průběžně zveřejňovat na www.vcely.cz.

Těšíme se na setkání v Litvínově.

Petr Táborský
Včelí farma Lom
www.vcely.cz

Poslední články

Značení matek

Rok 2023

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů