Sklenice a víčka na med

V časopise Včelařství číslo 7/2005 na straně číslo 184 je zveřejněn můj článek, který pojednává o základních podmínkách prodeje medu "ze dvora". Tento pojem je v souladu s veterinárním zákonem. Zákon nezná "prodej přes ulici" a podobně.

Po vydání časopisu Včelařství č. 7/2005 se mě ptají mnozí včelaři, kde je možné sklenice Faceta a víčka na tyto sklenice zakoupit. Poznamenávám, že v časopise Včelařství to asi nebylo možné uvést, neboť by se jednalo o reklamu. (I když to možná reklama bude, jak jinak by se čtenáři dozvěděli o tom, kde nakoupit??? - pozn. red.)

Sklenice Faceta vyrábí a prodává firma Avirunion, a.s. Dubí, Ruská č. 84. Cena jedné sklenice na 720 ml.,do které vejde 980 g. medu je 3.05 Kč + 19% DPH. Odběratel se musí nejdřív u této firmy zaregistrovat, telefonem na číslo 417 517 230 p. Teplá, nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nelze sklenice platit přímo ve firmě jak tomu bylo v minulosti. Musí se odebrat vždy celá paleta na které je cca 1500 sklenic. Paletu lze odvézt při rozumné jízdě na vozíku, který má nosnost alespoň 400 kg.

Víčka na tyto sklenice prodává firma Obal Rozkoš, telefon přímo na odbyt je 384 373 180. Obchodní název těchto víček je Víko PP 82 a postačí manžeta bez gumového těsnění. Cena víčka je 1.30 Kč včetně DPH. Firma to posílá na dobírku a doba dodání je cca jeden týden. Nejedná se o víčka na fotografií v časopise Včelařství.

Zajímavé články

Spřátelené weby

Včelařský obchod

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů