Úprava stránek

Přátelé, je to již dlouhá doba, co jsem vytvořil tyto stránky. Mezitím uplynulo hodně vody a včelky nanosily tuny medu. V poslední době jsem na stránkách Včelařských novin nevyvíjel žádnou aktivitu a stránky jsem v podstatě pouze udržoval. Bylo to dáno mými osobními problémy, ale nechci se vymlouvat.

Včelařské noviny vždy byly (alespoň v počátečních letech) zdrojem zajímavostí i ponaučení a staly se pravidelným čtením pro mnohé včelaře. Přispívalo sem hodně včelařů známých i méně známých i několik učitelů včelařství. Myslím si, že je na čase Včelařské noviny znovu oživit a dostat je opět do popředí zájmu českých včelařů.

V současné době proto provádím v testovacím režimu přeměnu celého webu na moderní design, aby byly stránky živější a zajímavější. Nevím, jak dlouho mi to potrvá, než bude vše hotovo alespoň tak, aby bylo možné stánky na nový design převést, ale můžete se už teď těšit na příjemnou změnu.

Současně mám na vás, čtenáře Včelařských novin, prosbu. Pokud máte nějaký námět, článek, připomínku, směřujte ji, prosím na adresu redakce.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů