Nový včelařský časopis vyjde už v listopadu

Včelaři v České republice se dočkají nového včelařského časopisu. Na semináři "Moderní metody včelaření" to v sobotu 11.10.2003 v Humpolci oficiálně oznámila Pracovní společnost nástavkových včelařů - CZ.

Ukázkové číslo časopisu s názvem MODERNÍ VČELAŘ vyjde již ve druhé polovině listopadu. Časopis začne vycházet nejprve jako čtvrtletník o dvaatřiceti stranách A4. Během jednoho roku by se měl změnit na dvouměsíčník o 36 - 40 stranách. Bude zaměřen na propagaci moderních způsobů včelaření. K dostání by měl být ve všech českých i slovenských včelařských prodejnách, které o jeho prodej projeví zájem. Čtenářům, kteří si jej předplatí, bude zasílán na jejich adresu.

Bližší informace je možné získat na adrese MODERNÍ VČELAŘ, P.O.BOX 11, 691 03 Rakvice, tel.: 519 349 393, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zajímavostí je, že s jistým zpožděním bude časopis publikován také na Internetu. Cena jeho papírové podoby nemá přesáhnout 25 Kč.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů