Odborný včelařsky zájezd Německo - Lucembursko

Pokud vám zbývá ještě pár dnů dovolené a rádi by jste je naplnili nějakým včelařským programem, pak neváhejte a přijměte pozvání PSNV na odborný zájezd do Německa a Lucemburska, který se uskuteční ve dnech 21.8. - 24.8.2006.

Zájezd bude čtyřdenní (3x ubytování) v termínu 21. - 24.8.2006. Plánujeme mimo jiné navštívit včelařský institut na univerzitě v Hohenheimu (Dr.Liebig - odborník na dynamiku včelí populace a lesní snůšku), v Oppenau pana Kocha (vydavatele časopisu Imkerei-Technik) v jeho prodejně s ukázkovými provozy pro velkovčelaře a možná navštívíme i včelnici a provoz profesionálního včelaře . V Lucembursku navštívíme malé a střední včelaře (jeden provoz s ekologickým zaměřením).

Při cestě samozřejmě nezapomeneme navštívit zajímavé památky. V úterý odpoledne navštívíme francouzský Štrasburk. Ve středu večer plánujeme besedu nejen o včelaření ale i o historii Lucemburska, o historických vazbách na Čechy apod. Služby v Lucembursku nepatří mezi nejlevnější a proto jsme volili ubytování skromnějšího rázu. Doufáme, že odborné a kulturní zážitky nám to plně vynahradí.

Přihlášky zasílejte na adresu jednatele: Ing. Petr Novák, Havlíčkova 1149; 589 01 Třešť; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zájemcům budou zaslány podrobné propozice.

Cena zájezdu 4 500 Kč (v ceně je zahrnuta doprava, 3x ubytování, 3x snídaně, 1x večeře, základní pojištění, odborné tlumočení). Další servis (občerstvení v autobusu, vstupy na památky apod.) si každý hradí z kapesného - všude se platí eurem.

Zájemci s přihláškou nahlásí číslo pasu, nástupní místo, bydliště a kontakt (e-mail, mobil).

Poslední články

Značení matek

Rok 2023

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů