Formuláře pro podporu včelařství - jak je to s nimi?

Znáte to každý určitě, přijde podletí a kromě toho, že se krmí, léčí a dodělávají přípravné práce na zimování, přichází také čas vyplnit formuláře pro podporu včelařství.

Tyto formuláře můžeme samozřejmě najít v časopise Včelařství. Ale ve fóru zazněl dotaz, jestli by se daly tyto formuláře stáhnout i z webu. Osobně si myslím, že by to neměl být problém, ale zřejmě na sekretariátu ČSV nemají na tohle stejný názor. Tyto formuláře jsou přeci nevčalařům k ničemu, tak nevidím důvod, proč by nemohly být k dispozici i v elektronické podobě.

Je ale zajímavé, že v roce 2003 jsme zveřejnili ke stažení formuláře pro rok 2003 (jsou ke stažení stále v sekci Dovnload). Tyto formuláře nám byly do redakce zaslány. Změnilo se snad něco? Je nějaká jiná strategie? Na stránkách ČSV jsou k dispozici pouze formuláře pro základní organizace a to ještě v dosti špatné kvalitě. Osobně bych byl pro, kdybych si mohl formulář vytisknout i případně vyplnit v počítači a třeba i založit pro archivaci. A myslím, že nejsem sám. Zatím to ale není možné. I když se snažíme formuláře získat a poskytnout vám je ke stažení, nedaří se nám to.

Proto jsme připravili anketu, ve které se můžete vyjádřit, jestli byste uvítali tyto formuláře pro podporu, ke stažení na webu. Anketu najdete na obvyklém místě.

Pokud by se nám v redakci přeci podařilo formuláře získat, rádi je poskytneme ke stažení.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů